top of page

Zapraszamy do rezerwacji kociąt z naszej hodowli.

Jak to zrobić?

W kilku krokach wygląda to tak:

1. Jeśli kocięta są już na świecie i szukasz kotka "na kolanka", czyli nie prowadzisz hodowli zarejestrowanej w Federacjach należących do WCC (WCF, FIFE, TICA, CFA):

  • spodobał Ci się kociaczek albo jego rodzice

  • kontaktujesz się z nami (kontakt możliwy na różne sposoby (telefon, Messenger, Whatsapp, Facebook, Instagram, email), formularz kontaktowy)

  • rozmawiamy, dowiadujesz się jakie mamy kocięta, jaki mają charakter i jak wyglądają, można zobaczyć zdjęcia rodziców, określasz swoje preferencje lub potrzeby - doradzimy, omawiamy kwestie zasad rezerwacji

  • jeśli to możliwe możemy umówić się na spotkanie - zobaczysz kocięta na własne oczy, jak przebiega proces socjalizacji, wychowania i opieki nad kociętami

  • już wiesz który kociak Cię zauroczył, podpisujemy umowę, wpłacasz zaliczkę - kociaczek jest dla Ciebie zarezerwowany i możesz rozpocząć przygotowania na przyjęcie nowego domownika (we wszystkich kwestiach służymy pomocą - otrzymasz w miarę potrzeby potrzebne informacje na temat żywienia, opieki i pielęgnacji kotka)

  • w ustalonym terminie w uzgodniony sposób odbywa się odbiór Twojego kotka, który będzie wykastrowany, zaszczepiony, odrobaczony, w dobrej kondycji zdrowotnej potwierdzonej przez lekarza weterynarii, zaopatrzony w wyprawkę na pierwsze dni w nowym domu, pięciopokoleniowy rodowód oraz książeczkę zdrowia (jeśli kotek ma jechać za granicę potrzebne są dodatkowe szczepienia i dokumenty - poinformuj nas o tym)

  • kotek już jest w Twoim domu - masz pytania, wątpliwości, coś cię niepokoi albo nie jesteś pewien jak zinterpretować zachowanie lub stan kotka - pisz, dzwoń - podpowiemy i odpowiemy na pytania; przyślij nam czasem zdjęcie jak kotek się rozwija - bardzo nas to cieszy

 

2. Jeśli nie ma jeszcze takiego kotka o jakim marzysz, możesz zapytać o planowane mioty. Może się okazać, że planujemy połączenie, w którym może być kotek właśnie dla Ciebie.

 

3. Jeśli interesuje Cię kot hodowlany, także prosimy o kontakt. Kocięta mogą trafić tylko do hodowli zarejestrowanej w Federacjach należących do WCC (WCF, FIFE, TICA, CFA)

Kot to nowy członek Twojej rodziny, potrzebuje uwagi, troski i miłości, a na pewno odwzajemni to wielokrotnie.

bottom of page